de-DE
Deutsh
currency
EUR
heart
0
Lieblings
cart
Korb
menu

Lenor®

🌍 Procter & Gamble – značka, která mění svět domácí péče a hygieny už od roku 1837 🧼✨

Procter & Gamble (P&G) patří mezi největší a nejdůvěryhodnější výrobce spotřebního zboží na světě. Její příběh začíná již v roce 1837 v americkém Ohiu, kde ji založili výrobce svíček William Procter a výrobce mýdla James Gamble.

O několik desítek let později, v roce 1875, navazuje na tuto tradici český průkopník František Otta, který v Rakovníku otevřel svou první mýdlárnu – předchůdkyni dnešní továrny Rakona, jež je dnes 10. největší továrnou P&G na světě.

✅ Globální lídr s miliardovým dosahem

Každý den přichází do kontaktu se značkami Procter & Gamble přibližně 5 miliard lidí po celém světě. Společnost má pobočky ve více než 70 zemích a její produkty jsou dostupné ve většině domácností.

🔝 Portfolio světově známých značek

P&G vlastní jedno z nejsilnějších portfolií uznávaných značek vysoké kvality, mezi které patří:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Fairy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tide® a mnohé další.

Každá z těchto značek je synonymem kvality, inovace a důvěry, ať už se jedná o prací prostředky, osobní hygienu, péči o vlasy nebo produkty pro děti a domácnost.

 

 


Výrobce: Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Karolinská 654/2, Praha 8, 186 00, CZ, -
filter
Filtern nach Parametern
Produkte sortieren nachi
Sortiere nach
Produkte
 
Auf Lager
Preis
Preis
Weitere Filter anzeigenWeitere Filter ausblenden
AKCE
Lenor Ruby Jasmine Duftperlen, 195 g
Lenor®
Lenor Ruby Jasmine Duftperlen, 195 g
Code: 2501251
Anbietercode: 775349
EAN: 8700216708258
 
4.39 EUR
22.51EUR/1kg
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Lenor Ruby Jasmine – Duftperlen für einen langanhaltenden und anspruchsvollen Duft der Wäsche
AKCE
Lenor Unstoppables Fresh Duftperlen, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh Duftperlen, 195 g
Code: 2501252
Anbietercode: 775348
EAN: 8700216708661
 
4.39 EUR
22.51EUR/1kg
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Lenor Unstoppables Fresh – Duftperlen für einen langanhaltenden und frischen Wäscheduft
Lenor Gold Orchid Duftperlen, 195 g
Lenor®
Lenor Gold Orchid Duftperlen, 195 g
Code: 2501001
Anbietercode: 775347
EAN: 8700216708517
 
5.44 EUR
27.9EUR/1kg
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Lenor Gold Orchid – Duftperlen für langanhaltenden und eleganten Wäscheduft
AKCE
Lenor Waschmittel Spring Awakening Duftperlen, 195 g
Lenor®
Lenor Waschmittel Spring Awakening Duftperlen, 195 g
Code: 2501002
Anbietercode: 775346
EAN: 8700216708418
 
4.39 EUR
22.51EUR/1kg
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Lenor Spring Awakening – Duftperlen mit dem Duft eines Frühlingsmorgens für Frische bis zu 12 Wochen
phone
Rufen Sie uns an
chat
Oder schreiben Sie uns an
Einloggen
Sie haben noch keinen Account?Melde dich jetzt an.