de-DE
Deutsh
currency
EUR
heart
0
Lieblings
cart
Korb
menu

Vánoční dekorace

27. November 2021

Milujeme Vánoce! Různé styly, barvy a materiály, pro každého něco! Nikdy nás neomrzí tradiční ozdoby z přírodních materiálů, jako je sláma, abaka a juta.

Adventní věnce na stůl i vánoční na dveře nabízíme v mnoha provedeních. Pro tvořivé ruce máme vše, co je třeba k jejich výrobě, včetně adventních svíček.

A na okna naše dekorační fólie nebo sníh, kterým přes šablony nastříkáte kouzelné vánoční motivy.

Ať už zdobíte voňavé živé stromečky (třeba v  dřevěném stojanu) nebo máte stromky opakovaně použitelné, je třeba na ně pověsit ozdoby, osvětlení a dozdobit mašlemi nebo řetězy a lametami.

A když je hotová výzdoba, ještě zbývá zabalit dárečky! Papírové dárkové tašky, skládací krabičky a látkové pytlíčky usnadní práci, samolepicí jmenovky jsou rychlovka!

I vůně přispívají k vytvoření vánoční atmosféry. Ze starých časů si k nám našla cestu purpura, což je směs aromatických bylinek, ručně sbíraných v lesích kolem Karlštejna. I Františky a vonné tyčinky mají své stálé příznivce. A bez prskavek, tvrdil Slávek, na Štědrý den nelze být!

Vonné vosky a oleje ve stylové aromalampě potěší jak čich, tak zrak, protože při zapálení čajové svíčky světlo prosvěcuje otvory a přispívá tak k útulné vánoční atmosféře.

Ve vánočních vazbách a květináčích se budou vyjímat dekorace na špejli nebo drátku. Existuje věc, na kterou každý rok zapomínáte, a přece to bez ní nejde? Ano, jsou to háčky! U nás se vybavíte na ty nejkrásnější dny v roce od A do Z!

VÝPRODEJ - TOP CENA
Bogen Weihnachten Etiketten Aufkleber Eulen blau Bogen 12 Etiketten
Arch
Bogen Weihnachten Etiketten Aufkleber Eulen blau Bogen 12 Etiketten
Code: 92276
Anbietercode: 705
EAN: 8595078170516
 
0.42 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Štítky na popisování dárků. Předseknuté stylové vánoční etikety k popisu dárků. motiv: sovičky, m
VÝPRODEJ - TOP CENA
Zoewie Geschenkpapier 70 x 150 cm Weihnachten Einfach das Beste Natürliche Weihnachtsmütze
ZOEWIE
Zoewie Geschenkpapier 70 x 150 cm Weihnachten Einfach das Beste Natürliche Weihnachtsmütze
Code: 2108750
Anbietercode: 33052191256
EAN: 4058653101540
 
1.25 EUR
0.83EUR/1m
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Atraktivní design spolu s dokonalým tiskem představuje ideální typ papíru pro balení dárků. Velmi kv
Bohemia Gifts Frohe Weihnachten Weihnachtsduschgel 2 x 100 ml + Apfel-Zimt-Duftkarte 11 x 6,3 cm, Kosmetikset
Bohemia® Gifts
Bohemia Gifts Frohe Weihnachten Weihnachtsduschgel 2 x 100 ml + Apfel-Zimt-Duftkarte 11 x 6,3 cm, Kosmetikset
Code: 2107762
Anbietercode: BC210126
EAN: 8595590708303
 
9.63 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Dárkové balení vánoční kosmetiky s extrakty s vůní jablka a skořice. Originální dárková sada kosmeti
Zoewie Geschenkpapier 70 x 150 cm Weihnachten Simply The Best natürliche Schneemänner
ZOEWIE
Zoewie Geschenkpapier 70 x 150 cm Weihnachten Simply The Best natürliche Schneemänner
Code: 2108748
Anbietercode: 33052191256
EAN: 4058653101540
 
2.09 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Atraktivní design spolu s dokonalým tiskem představuje ideální typ papíru pro balení dárků. Velmi kv
Zoewie Geschenkpapier 70 x 150 cm Weihnachten Einfach das Beste natürlich Weihnachtsstrumpf
ZOEWIE
Zoewie Geschenkpapier 70 x 150 cm Weihnachten Einfach das Beste natürlich Weihnachtsstrumpf
Code: 2108752
Anbietercode: 33052191256
EAN: 4058653101540
 
4.36 EUR
2.91EUR/1m
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Atraktivní design spolu s dokonalým tiskem představuje ideální typ papíru pro balení dárků. Velmi kv
Weihnachtskerzenhalter aus Holz für 4 Kerzen mit roten Accessoires und Tannenzapfen 51 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Weihnachtskerzenhalter aus Holz für 4 Kerzen mit roten Accessoires und Tannenzapfen 51 cm
Code: 2208942
Anbietercode: 1895
EAN: 8595603493202
 
11.69 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Vánoční svícen s červenými doplňky, šišky i jehličím je krásný doplněk na adventní čas, který zaujme
Slow-Natur Engel-Weihnachtsstreicheleinheit Duftöl 10 ml
Slow-natur®
Slow-Natur Engel-Weihnachtsstreicheleinheit Duftöl 10 ml
Code: 61450
Anbietercode: V072
EAN: 8595068211281
100%
3.31 EUR
331EUR/1l
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Obsahuje aromatickou kompozici (olej). Výrobek je určený pro osvěžení vzduchu nakapáním na savé před
Romantische Licht Weihnachtskerze Box Brennen 90 Minuten Blau 12 Stück
DK svíčky
Romantische Licht Weihnachtskerze Box Brennen 90 Minuten Blau 12 Stück
Code: 08449
 
EAN: 8594037430029
100%
1.37 EUR
0.11EUR/1ks
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Klasické vánoční svíčky vhodné na stromeček, do vánočních i jiných květinových dekorací, zvonkoher a
Bohemia Gifts Merlot Fröhliche Weihnachten 750 ml, festlicher Weihnachtsrotwein
Bohemia® Originální dárky
Bohemia Gifts Merlot Fröhliche Weihnachten 750 ml, festlicher Weihnachtsrotwein
Code: 82640
Anbietercode: BC006446
EAN: 8595590760448
100%
5.44 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Dárkové vánoční víno v krabičce 0,75 l s koledou - Veselé Vánoce. Originální vánoční dárek. Unikátní
Weihnachtskerzenhalter aus Holz in Form eines Sterns mit roten Accessoires und Tannenzapfen 20 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Weihnachtskerzenhalter aus Holz in Form eines Sterns mit roten Accessoires und Tannenzapfen 20 cm
Code: 2208944
Anbietercode: 1893
EAN: 8595603493165
 
6.45 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Vánoční svícen ve tvaru hvězdy s červenými doplňky, šišky i jehličím je krásný doplněk na adventní č
Zoewie Geschenkpapier 70 x 150 cm Weihnachten Nordic Light gold - weiße Sterne
ZOEWIE
Zoewie Geschenkpapier 70 x 150 cm Weihnachten Nordic Light gold - weiße Sterne
Code: 2108746
Anbietercode: 330529A9120
EAN: 4058653101113
 
4.82 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Vysoce kvalitní balicí papír z řady „Nordic Light“. Je tištěn na raftový papír pomocí jedinečného pr
Končící produkty
Weihnachtshaken silber 50 Stück
Ozdoby, dekorace, tvorba
Weihnachtshaken silber 50 Stück
Code: 2108336
 
EAN: 8595242002070
100%
0.21 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Stříbrné háčky na zavěšení vánočních ozdob na vánoční stromeček. Při výzdobě Vašeho domova si necháv
VÝPRODEJ - TOP CENA
Weihnachtskette, rot, Länge 200 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Weihnachtskette, rot, Länge 200 cm
Code: 50665
Anbietercode: 5520
EAN: 8595603415556
 
0.42 EUR
0.21EUR/1m
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Řetěz: zlatý, stříbrný, modrý, červený, zelený, délka 200 cm, cena za 1 kus
English Tea Shop Bio Rooibos Schokoladen- und Vanille Rudolf Weihnachtsfigur 2 g, 1 Stück
English Tea Shop
English Tea Shop Bio Rooibos Schokoladen- und Vanille Rudolf Weihnachtsfigur 2 g, 1 Stück
Code: 2009173
Anbietercode: 62349
EAN: 680275062349
 
0.77 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Vánoční figurka Rudolf v bio kvalitě je lahodný čaj v pyramidce a ozdoba na vánoční stromeček v jedn
Betlemia Traditionelles Weihnachtsbleigießen 6 Bleimünzen + Schmelzpfanne, Bleigussset
Betlemia
Betlemia Traditionelles Weihnachtsbleigießen 6 Bleimünzen + Schmelzpfanne, Bleigussset
Code: 2009218
 
EAN: 8594182310030
100%
8.04 EUR
1.34EUR/1ks
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Vykouzlete si atmosféru tradičních českých Vánoc! Vánoční lití olova paří v českých zemích k nejstar
Končící produkty
Weihnachten Schaumstoffaufkleber Weihnachten 14,5 x 25 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Weihnachten Schaumstoffaufkleber Weihnachten 14,5 x 25 cm
Code: 2208921
Anbietercode: 10695
EAN: 8595603487607
 
1.05 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Vánoční pěnové samolepky s motivem Vánoc. S těmito samolepkami můžete ozvláštnit a zkrášlit vánoční
VÝPRODEJ - TOP CENA
Bogen Holografische Dekorationsaufkleber Weihnachtsflocken gold 1 Bogen
Arch
Bogen Holografische Dekorationsaufkleber Weihnachtsflocken gold 1 Bogen
Code: 83365
Anbietercode: 828-G
EAN: 8595078182816
 
0.42 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Exkluzivní dekorační samolepky k přizdobení dárků, ke kreativním vánočním dekoracím, na přáníčko, na
Bogen Weihnachtsaufkleber für Geschenke blaue Schneeflocken 20 Etiketten 1 Bogen
Arch
Bogen Weihnachtsaufkleber für Geschenke blaue Schneeflocken 20 Etiketten 1 Bogen
Code: 83363
Anbietercode: 824
EAN: 8595078182410
100%
0.71 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Vánoční samolepky (etikety) na dárky. motiv: modré vločky rozměry jedné etikety: 5,5 x 3,5 cm
Končící produkty
Pop up Weihnachtsaufkleber Pinguine 14,5 x 25 cm
Ozdoby, dekorace, tvorba
Pop up Weihnachtsaufkleber Pinguine 14,5 x 25 cm
Code: 2208917
Anbietercode: 10699
EAN: 8595603487683
 
1 EUR
AUSVERKAUFT
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Pop up vánoční samolepky s motivem tučňáků. S těmito samolepkami můžete ozvláštnit a zkrášlit vánočn
Bestseller-Produkte
Coccolino Weichspüler Sensitive Pure Alm & Cash, 51 Wäschen, 1,275 l
Coccolino
Coccolino Weichspüler Sensitive Pure Alm & Cash, 51 Wäschen, 1,275 l
Code: 2402130
Anbietercode: 777215
EAN: 8720181410628
 
4.19 EUR
3.29EUR/1l
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Das konzentrierte Weichspülmittel Coccolino Sensitive Cashmere & Almond gehört zur Kollektion Coccolino Creations, die in Zusammenarbeit mit Parfümexperten entwickelt wurde.
AKCE
Sanytol Desinfektionswaschgel Weiße Blüten, 2,65 l
Sanytol
Sanytol Desinfektionswaschgel Weiße Blüten, 2,65 l
Code: 2500320
Anbietercode: 764993
EAN: 3045206381444
 
11.72 EUR
0.22EUR/1Prací dávky
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Sanytol Waschgel Weiße Blüten – Desinfektionsgel für Wäsche ohne Chlor für hygienische Sauberkeit und frischen Duft.
Waschkönig Waschgel Universal 110 Waschgänge, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Waschgel Universal 110 Waschgänge, 3,305 l
Code: 2300280
Anbietercode: 761304
EAN: 4260418930436
100%
4.19 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Waschkönig Universal ist ein Waschgel für weiße und farbechte Wäsche mit einer Formel zur Entfernung von Schmutz und Flecken bereits ab 20 °C bei Erhaltung der Farben.
Waschkönig Waschgel Color 110 Waschungen, 3,305 l
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig Waschgel Color 110 Waschungen, 3,305 l
Code: 2300279
Anbietercode: 761302
EAN: 4260418930429
97%
4.19 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
Waschkönig Color ist ein Waschgel für bunte Wäsche mit einer Formel zur Entfernung von Schmutz und Flecken bereits ab 20 °C, während die Farben erhalten bleiben.
AKCE
Wella Haarfarbe Wellaton Intense 10/0 extra hellblond, 110 ml
Wella®
Wella Haarfarbe Wellaton Intense 10/0 extra hellblond, 110 ml
Code: 12527
Anbietercode: 860581
EAN: 4056800895403
98%
2.68 EUR
53.6EUR/1l
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
100% intensive Farbe von außen und gesunde, starke Haare von innen. Eine tiefenwirksame Kur schließt die Haarkutikula für optimalen Glanz und Geschmeidigkeit. Feuchtigkeitsspendende Kur mit attraktivem blumigen Duft – reichhaltige weiße Blüten auf holzigem Untergrund, die eine glatte Oberfläche schaffen.
Topekor Schutzmittel für Heizkörper, 500 ml
Topekor
Topekor Schutzmittel für Heizkörper, 500 ml
Code: 01846
Anbietercode: 477125
EAN: 8594007011418
100%
5.95 EUR
11.9EUR/1l
auf Lager
heartFavoritcompareVergleichen Sie
BKP Topekor, Mittel zum Schutz der Heizkörper gegen Korrosion und Ablagerung von Wasserstein, 500 ml
phone
Rufen Sie uns an
chat
Oder schreiben Sie uns an
Einloggen
Sie haben noch keinen Account?Melde dich jetzt an.